UŻYTKOWNICY ON-LINE 

ODWIEDZIŁO NAS

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
goldwell

Karolina Urban (AZS-AWFiS Gdańsk ) w drugim dniu mistrzostw sięgnęła po złoto w rzucie dyskiem z rezultatem 53,54m.

W biegu na 800m Patryk Tanaś (AZS-AWFiS Gdańsk) zdobył brązowy medal w biegu na 800m z czasem 1:51,99

W skoku wzwyż mężczyzn Adrian Kordoński (LKS Fenix Słupsk) wywalczył złoto z rezultatem 2,12m =PB.

 

Ostatni medal dla naszego województwa to zasługa Beaty Topki (ULKS Talex Borzytuchom). W biegu na 5000m zdobyła złoto z czasem 17:34,47.

W klasyfikacji województw znajdujemy się na 3 miejscu.

Agnieszka Kaszuba (KL Gdynia) oraz Milena Lipińska (Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk) to pierwsze medalistki Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Agnieszka wywalczyła złoto z rezultatem 4,00m, srebro dla Mileny  z rezultatem 3,90m PB

Karolina Urban (AZS-AWFiS Gdańsk) wywalczyła srebrny medal w pchnięciu kulą 4kg – 15,13m.

Cyprian Mrzygłód (AZS-AWFiS Gdańsk) zdobył złoto w rzucie oszczepem z rezultatem 75,34m.

W biegu na 1500m Weronika Lizakowska (KUKS Remus Kościerzyna) zdobyła złoto z czasem 4:21,28 a Beata Topka (ULKS Talex Borzytuchom) brąz z czasem 4:21,91.

W skoku wzwyż Paulina Borys (SKLA Sopot) sięgnęła po srebro z rezultatem 1,74m.

Daniel Kryzel (ULKS Talex Borzytuchom) w biegu na 3000m prz. zdobył brązowy medal z rezultatem 9:40,30.

Kluby chcący zgłosić sztafety mieszane ( 2 dz, 2 ch) 4x 100m U12 i U14 na Mistrzostwa Okręgu U 12 i U 14 proszeni są o zgłoszenie zawodników na adres email sebbro2@wp.pl do dnia 06.09.2020r do godz 16 00

Mityng Okręgowy  U 16 –   Sztum 19 września 2020 został odwołany

W dniu 06 września podczas Ogólnopolskiego Mityngu LA w biegach na 100 K i M odbędą się finały bez podziału na kategorie wiekowe

Wykaz dofinansowania  Klubów POZLA na  MP U23 BIAŁA PODLASKA
AZS AWFiS Gdańsk- 15 osobodni x 80,00 zł =1200,00 zł
GKS Żukowo- 2 osobodni x 80,00 zł = 160,00 zł
KL Gdynia – 1 osobodzień x 80,00 zł = 80,00 zł
KUKS Remus Kościerzyna – 2 osobodni x 80,00 = 160,00 zł
LKS Fenix Słupsk – 1 osobodzień x 80,00 zł = 80,00 zł
LKS Ziemi Puckiej Puck- 2 osobodni x 80,00 = 160,00 zł
LKS Ziemi Kociewskiej Skórcz- 2 osobodni x 80,00 = 160,00 zł
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice – 2 osobodni x 80,00 = 160,00 zł
MMKS Gdańsk – 1 osobodzień x 80,00 zł = 80,00 zł
OSOT Gdańsk – 1 osobodzień x 80,00 zł = 80,00 zł
SKLA Sopot-  3 osobodni x 80,00 zł = 240,00 zł
ULKS Talex Borzytuchom – 4 osobodzień x 80,00 zł = 320,00 zł

Faktury na w/w kwoty  wystawione  na

Pomorska Federacja Sportu
Al. Zwycięstwa 51
80-213 Gdańsk
NIP 957 00 27 236

prosimy o dostarczenie do Biura POZLA po zawodach

Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny 6.09.2020 odbędzie się w Gdańsku (stadion AWFiS). Dodatkowe konkurencje 800m K i M, 4x100m K i M, 4x400m K i M, 80m ppł. K U14.

Trzeci dzień mistrzostw to złoty medal Krzysztofa Różnickiego (GKS Cartusia Kartuzy) w biegu na 800m z czasem 1:47,73. Karolina Urban (KS AZS-AWFiS Gdańsk) zdobyła srebrny medal w rzucie dyskiem – 54,50m. W biegu na 800 metrów kobiet Angelika Cichocka (SKLA Sopot) wywalczyła srebrny medal z czasem 2:04,64. W biegu na 200m Olga Pietrzak (KS AZS-AWFiS Gdańsk) zdobyła brązowy medal z czasem 24,08 (+0,2)

Agnieszka Ellward (WKS Flota Gdynia) zdobyła drugi medal dla naszego województwa. W chodzie na 5000 sięgnęła po brąz z czasem 23:11,98. W rzucie oszczepem Aleksandra Ostrowska (KS AZS-AWFiS Gdańsk) wywalczyła medal srebrny z rezultatem 52,84m. W męskim rzucie oszczepem Cyprian Mrzygłód (KS AZS-AWFiS Gdańsk) również wywalczył srebro z wynikiem 76,86m.