UŻYTKOWNICY ON-LINE 

ODWIEDZIŁO NAS

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
goldwell

Prosimy przedstawicieli klubów , których zawodnicy startują w MP U 18 w Radomiu o pilne przesłanie rozmiarów bluzek . Zawodnicy otrzymają bluzki z logiem Pomorskiej Federacji Sportu .

Olimpia Breza (KUKS Remus Kościerzyna) zdobyła srebrny medal w biegu na 5000m z czasem 16:57,92

W biegu rozstawnym 4x400m Blanka Zapora, Aleksandra Formella, Natalia Pleczyńska oraz Monika Pietroń (SKLA Sopot) zdobyły złoty medal z czasem 3:52,oo.

Jakub Sztejter (AZS-AWFiS Gdańsk) sięgnął po brąz w biegu na 1500m z czasem 4:02,50

Jakub Szymański (SKLA Sopot) wywalczył złoty medal w biegu na 110m pł. z czasem 13,97 (-0,9)

Zarząd POZLA Gdańsk na podstawie potwierdzeń ustalił skład trenerów i zawodników na MP U 18 Radom.
AZS AWFiS Gdańsk ( 19 zaw)- Aleksandra Walczak, Anna Sękowska- kierownik ekipy , Maciej Ratajczak
Cartusia Kartuzy, GKS Żukowo ( 3 zaw )- Krzysztof Król
AML Słupsk- ( 7 zaw)- Bernadeta Kopeć
Sambor Tczew/LLKS Skórcz- ( 4 zaw) –Ryszard Różycki
SKLA Sopot- ( 4 zaw)- Krzysztof Szałach
Talex Borzytuchom– ( 5zaw)- Dariusz Glazik
Flota Gdynia ( 1 zaw)
Akademia Biegowa Kartuzy– (1 zaw)
Rodło Kwidzyn- (4 zaw) – Leszek Kwiatkowski
Kl Gdynia -( 1 zaw)
Lechia Gdańsk-( 2 zaw)
Wejher Wejherowo– (1 zaw)
LKS Puck-( 1 zaw)
MKS Chojniczanka (1 zaw)
Baszta Bytów- (1 zaw)
Olimpijczyk Skorzewo- ( 1 zaw)
Zantyr Sztum ( 1 zaw)
Jantar Ustka( 3 zaw)
54 zaw miejsca 1-20, 6 zaw miejsca 21-24

koszty transportu zawodników i trenerów, odpowiedzialność po stronie klubów ( POZLA nie organizuje wspólnego wyjazdu)
– koszty pobytu zawodników miejsca 1-24 i trenerów w limicie pokrywa UM w Gdańsku
– trenerzy w limicie pełnią opiekę nad zawodnikami w trakcie imprezy
– koszty pobytu osób dodatkowych pokrywają kluby, PILNIE należy zgłaszać zapotrzebowanie z danymi do wystawienia faktury do biura pomozla

 

Karolina Wejman (KL Gdynia) zdobyła brązowy medal w skoku o tyczce z rezultatem 3,90m.

Katarzyna Główczewska (ULKS Talex Borzytuchom) wywalczyła brązowy medal na dystansie 2000m prz. z czasem 7:04,75

W biegu rozstawnym 4x100m Blanka Zapora, Aleksandra Formella, Zuzanna Rożeńska oraz Monika Pietroń (SKLA Sopot) zdobyły złoty medal z czasem 47,41.

W biegu na 400m pł. Blanka Zapora (SKLA Sopot) zdobyła kolejny, tym razem brązowy medal z czasem 1:01,96

Aleksandra Formella (SKLA Sopot) również wywalczyła drugi medal. W biegu na 400m sięgnęła po brąz z czasem 55,07

 

Przypominamy o pilnym potwierdzaniu startu zawodników w MP U 18 – lista zgłoszeń będzie zamknięta w piątek 11.09.2020 o godzinie 17.00, zgłoszenia przez panel wojewódzki ( brak zgłoszeń m.in. SKLA Sopot, AZS AWFiS Gdańsk, Baszta Bytów) zsborzytuchom@vp.pl.
– koszty transportu i odpowiedzialność po stronie klubów
– koszty pobytu zawodników i trenerów w limicie pokrywa UM w Gdańsku
– lista trenerów w limicie będzie podana w terminie późniejszym na podstawie dostępnego limitu,  liczby zawodników z danego klubu i poziomu sportowego
– trenerzy w limicie pełnią opiekę nad zawodnikami w trakcie imprezy
– koszty pobytu osób dodatkowych pokrywają kluby, należy zgłaszać zapotrzebowanie z danymi do wystawienia faktury do biura pomozla

Podczas mityngu w Słupsku odbędą się dodatkowe konkurencje: 1000 m przeszkody dziewcząt i chłopców. Zgłoszenia będą otwarte w systemie domtel.

Prosimy przedstawicieli klubów LA województwa pomorskiego o PILNE zgłaszanie zawodników zakwalifikowanych z zaznaczeniem wybranych konkurencji do Jarosława Ścigały zsborzytuchom@vp.pl.

AZS-AWFiS Gdańsk 28×80=2240
GKS Cartusia Kartuzy 3×80=240
KKL Rodło Kwidzyn 3×80=240
KL Gdynia 2×80=160
KL Lechia Gdańsk 1×80=80
KUKS Remus Kościerzyna 3×80= 240
LKS Fenix Słupsk 3×80= 240
LKS Jantar Ustka 2×80=160
LKS Zantyr Sztum 1×80=80
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2×80=160
MKS Chojniczanka Chojnice 4×80=320
RKS Rumia6x80=480
SKLA Sopot 24×80=1920
UKS Viking Rychnowy 5×80=400
ULKS Talex Borzytuchom 7×80=560
WKS Flota Gdynia 1×80=80

Kluby które nie zamawiały noclegów i wyżywienia u organizatora prosimy zabranie

Faktury na w/w kwoty wystawione na

Pomorska Federacja Sportu

Al. Zwycięstwa 51
80-213 Gdańsk
NIP 957 00 27 236

prosimy o pilne dostarczenie do Biura POZLA po zawodach

W ramach Mistzrostw Okręgu U 14 rozegrany zostanie konkurs skoku o tyczce na stadionie AWF-ie Gdansk Oliwa w dniu 08.09.2020. Początek zawodów o godzinie 17,00. Obowiązuje opłata startowa w wysokości 20,00. Wysokości 220, 240, 260, 280, 290 i dalej co 10 cm. Więcej informacji u Trenera Edwarda Szymczaka.