UŻYTKOWNICY ON-LINE 

ODWIEDZIŁO NAS

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM
Lipiec 2020
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
goldwell

Szanowni Państwo,

W poniższej wiadomości przesyłam komunikaty dotyczące profilaktyki związanej z zagrożeniem korona wirusem COVID-19.

Niniejszą wiadomość otrzymują wszystkie okręgowe związki sportowe oraz instytucje współpracujące z PFS.

Uprzejmie informujemy, że kolejny komunikat w tej sprawie zostanie wydany 1 kwietnia, w oparciu o bieżącą ocenę sytuacji oraz zalecenia i wytyczne organów władzy państwowej oraz służb sanitarno-epidemiologicznych.

Wszystkie bieżące informacje będziemy publikować na stronie Federacji i w mediach społecznościowych.

Komunikat 1:

Uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie zawodników i kadry szkoleniowej, w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju (zagrożeniem koronawirusem COVID-19), w nawiązaniu do decyzji władz państwowych, zaleceń Państwowego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu, a także decyzji pzs, w uzgodnieniu z Samorządem Województwa Pomorskiego w związku koniecznością podjęcia działań prewencyjnych wobec rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na terytorium Polski, Zarząd PFS podjął decyzję o odwołaniu wszystkich wyjazdowych zadań szkoleniowych, szkoleń oraz innych wydarzeń organizowanych przez PFS do odwołania, co najmniej do dnia 31 marca br.

Komunikat nr 2:

Uprzejmie informujemy, że w związku koniecznością podjęcia działań prewencyjnych wobec rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na terytorium Polski, Zarząd PFS, po uprzednim uzgodnieniu z Samorządem Województwa, podejmuje decyzję o odwołaniu Podsumowania Sportu Młodzieżowego zaplanowanego na dzień 13.03.2020.

Komunikat nr 3:

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem koronawirusem COVID-19, uprzejmie prosimy o ograniczenie od dnia 11.03.2020 r. bezpośrednich kontaktów z biurem Pomorskiej Federacji Sportu. Podjęte działanie prewencyjne wynikają z troski o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich i mają zminimalizować ryzyka oraz rozprzestrzenianie się choroby.

Wszelkie sprawy prosimy kierować w pierwszej kolejności drogą elektroniczną na adresy mailowe pracowników biura PFS lub telefonicznie.

Z wyrazami szacunku

dr Bartosz Krawczyński

Dyrektor Biura