Medaliści drugiego dnia
400 m płotki mężczyzn
Złoto – Kamil Aniszewski (LKS Jantar Ustka) – 52,75
Pchnięcie kulą kobiet
Brąz – Nikola Sułek (MMKS Gdańsk) – 15,90
Skok wzwyż mężczyzn
Srebro – Szymon Rudek (WKS Flota Gdynia) – 2,10 PB
1500 m kobiet
Złoto – Weronika Lizakowska (KUKS Remus Kościerzyna) – 4:32,57
Srebro – Beata Topka (ULKS Talex Borzytuchom) – 4:32,73 PB
Rzut oszczepem mężczyzn
Srebro – Mateusz Zabłocki (KS AZS-AWFiS Gdańsk) – 68,34
Skok w dal mężczyzn
Złoto – Patryk Baran (MKS Sambor Tczew) – 6,98