UŻYTKOWNICY ON-LINE 

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM
czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

W związku z propozycją rozegrania w Łodzi w dniach 10-11.05.2014 zawodów w welobojach bardzo proszę, aby w trybie bardzo pilnym poinformowac nas o akceptacji tego terminu i udziałe Waszych zawodników w tych zawodach. Proszę w przybliżeniu podac liczbę startujących(jeśli zamierzacie przyjechac?!) Planujemy 7-bój i 10 bój dla wszystkich kategorii oraz 4 bój i 6-bój dla młodzików.

Rozegranie zawodów uzależniamy od ilości chętnych. W dniu 11.05 mityng I klasy rozegramy zgodnie z planem. Dezyzję o organizacji podejmiemy w niedzielę 4.05.2014