UŻYTKOWNICY ON-LINE 

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM
Grudzień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

goldwell

Miesięczne archiwum: Grudzień 2020

Z przykrością informujemy:
ze względu na wprowadzone nowe obostrzenia zgrupowanie Zaplecza Kadry Narodowej bloku rzutów zostaje odwołane w terminie 04-12.01.2021, nowa data zostanie podana po ustaleniu z działem rezerwacji COS Cetniewo.

Powołanie

 

Uprawnienia do uczestnictwa w szkoleniu oraz we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń,nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zawodnicy posiadający licencję zawodniczą ważną na rok 2020 lub 2021, posiadają uprawnienia do uczestnictwa w szkoleniu oraz we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Warunkiem udziału we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez Polski Związek Lekkiej Atletyki jest posiadanie ważnej licencji klubowej oraz zawodniczej. Dokumenty poświadczające posiadanie licencji (tak klubowej jak i zawodniczej) każdy klub może wygenerować z systemu Starter PZLA.

Dokumentem potwierdzającym uczestnictwo w szkoleniu oraz we współzawodnictwie sportowym Polskiego Związku Lekkiej Atletyki jest posiadanie ważnej licencji zawodniczej i trenerskiej. Dokumenty poświadczające posiadanie licencji można wygenerować elektronicznie z bazy w systemie Starter PZLA lub profilu trenerskiego.

Szczegółowe obostrzenia znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Sportu.

W załączniku przesyłam pismo dot. przyznawania licencji zawodnikom z kategorii masters.

Bardzo prosimy o rozpowszechnienie wiedzy na temat możliwości przyjmowania w szeregi członków zawodników z kat. masters wśród
klubów z Państwa województw.

Pismo licencje masters

Dużymi krokami zbliża się nowy sezon. Przesyłamy długo oczekiwaną lekturę aktualnych rekordów okręgu pomorskiego . Na czerwono zaznaczyliśmy wyniki , które są również rekordami Polski w poszczególnych kategoriach. W razie stwierdzenia braków czy błędów prosimy o kontakt z Jarosławem Ścigałą.

REKORDY i NAJLEPSZE WYNIKI Okręgu Pomorskiego 2020

Wesołych Świąt
spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze
wypełnionych radością i miłością
oraz wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia marzeń
w Nowym – 2021 – Roku
życzy
Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki

Informuję, że trener Szymański Maciej jedzie w wymienionym w powołaniu ZKN na obóz w wagonie nr 4. Zaleca się uczestnikom zgrupowania kupowanie biletów w tym wagonie. Markowicz Eugeniusz

W imieniu Działu Sportowo-Technicznego PZLA uprzejmie informuję, że dnia 7 grudnia br. zostanie otwarty system licencyjny PZLA na rok 2021.

Podobnie jak w latach ubiegłych aby móc wnioskować o licencje zawodnicze klub musi wcześniej posiadać ważną licencje na rok 2021.
Licencje zawodnicze wydane w roku 2020 uprawniają do startu w roku 2021 do dnia 31 marca pod warunkiem posiadania ważnej na rok 2021 licencji klubowej.

Czytaj dalej