Informuję, że zgodnie z powołaniem i zamieszczoną listą zawodników KWMł na obóz szkoleniowy w Szklarskiej Porębie w dniach 02 – 12.11.2015 roku informuję, że bilety wszystkim powołanym zawodnikom oprócz CMKL Człuchów zostały zakupione i w niedzielę zostaną przesłane jako duplikat na adres mailowy, które należy wydrukować lub umieścić w przenośnym urządzeniu mobilnym. Jeżeli na bilecie będzie umieszczona liczba większa niż jedna to będzie wspólny bilet i druga osoba będzie umieszczona w mailu.
Wyjazd i zbiórka zawodników na dworcu PKP w Gdańsku Głównym najpóźniej o godzinie 5;30 w dniu 02.11.2015 na wysokości kasy nr 1. W razie rezygnacji z wyjazdu proszę o maila lub SMS-a. Markowicz Eugeniusz