UŻYTKOWNICY ON-LINE 

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM
kwiecień 2022
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Miesięczne archiwum: kwiecień 2022

Szanowni Państwo.

Zgodnie z regulaminem PZLA licencja zawodnicza przyznawana jest na podstawie złożonego elektronicznego wniosku w systemie STARTER, do którego dołączony jest skan potwierdzenia wniosku.

Czytaj dalej

Polski Związek Lekkiej Atletyki informuje, że począwszy od 27 kwietnia zaświadczenia dla zawodników (dot. klasy sportowej, osiągnięć, przynależności do kadry) każdy zainteresowany może wygenerować samodzielnie z indywidualnego profilu zawodniczego w systemie Starter PZLA.
Dotychczasowa forma wydawania dokumentów zostaje wstrzymana.

Każdy posiadający licencję zawodnik po zalogowaniu się do swojego indywidualnego konta będzie miał możliwość błyskawicznego wygenerowania potrzebnego zaświadczenia.
Nowa funkcjonalność dostępna jest także w panelu klubowym.
W systemie Stater PZLA upoważniony przedstawiciel klubu może samodzielnie wygenerować potrzebne dokumenty, a następnie je wydrukować.

Czytaj dalej

Hop no i skok pamięci wybitnego trenera Walentego Wejmana! Swoich sił w skoku o tyczce spróbowali zarówno najmłodsi z pomocą trenerów jak i początkujący i bardziej doświadczeni zawodnicy trenujący skok o tyczce. Klub Lekkoatletyczny „Gdynia” wraz z Gdyńskim Centrum Sportu w hali lekkoatletycznej przy ulicy Olimpijskiej zorganizował kolejny już Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana.
Festiwal uroczyście otworzony został przez Przewodniczącą Rady Miasta – Joannę Zielińską oraz wiceprezesa Pomorskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki Leszka Migdę. W trakcie trwania zawodów zjawiło się wiele znakomitych osobistości – odwiedził nas wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju Marek Łucyk, znakomita tyczkarka – Anna Rogowska Mistrzyni Świata z Berlina, wielokrotna medalistka najważniejszych imprez w tym Igrzysk Olimpijskich z Aten. Zawody trwały w najlepsze a w trakcie ich trwania pojawiały się kolejne osoby, które tworzyły historie nie tylko gdyńskiej, ale i Polskiej lekkiej atletyki, pojawił się Edward Kozakiewicz trener i brat Władysława Kozakiewicza, Marian Kolasa Olimpijczyk z Seulu, Jacek Sawko.
Informuję, trener Eugeniusz Markowicz będzie podróżował w dniu 25.04.2022 pociągiem relacji Gdynia Główna – Zakopane  relacja Kraków – Zakopane – autobusem kolejowy). Odjazd w dniu 25.04.2022 Gdynia 5:43, Sopot 5:50, Oliwa 5:55, Wrzeszcz 6:00, Gdańsk Gł. 6:06, Tczew 6:26,  Zakopane przyjazd 13:43  i przejści na autobus i odjazd 14:03. Trener jedzie w wagonie nr 17

Informujemy, że do czasu uzyskania certyfikacji obiektu POZLA nie będzie organizował zawodów na stadionie AWFiS Gdańsk. Zalecenia PZLA są jednoznaczne w tym zakresie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość organizacji czy współorganizacji imprez o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej na tym obiekcie.
Zarząd POZLA

Z okazji Wielkiej Nocy składamy wszystkim najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności.
Zarząd POZLA Gdańsk

Informujemy, że zmianie uległ termin rozegrani 76. PZLA Mistrzostw Polski U20. Zawody w Radomiu odbędą się w dniach 7 – 9 lipca 2022.

 

Szkolenie odbyło się w dniu 2.04.2022.
Przedmiotem szkolenia było: Nauka obsługi geodezyjnego elektronicznego przyrządu pomiarowego – przygotowanie urządzenia do pomiarów, nauka kalibracji sprzętu w terenie, oraz praktyczna nauka pomiaru odległości w rzutach i osobiste wykonanie pomiarów w sektorze rzutów. Szkolenie podzielone było na część teoretyczną i praktyczną.

Czytaj dalej