UŻYTKOWNICY ON-LINE 

ODWIEDZIŁO NAS

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM
Maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
goldwell

Miesięczne archiwum: Maj 2020

Szanowni Państwo,

Zgodnie z komunikatem Ministra Sportu oraz informacjami zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. poz. 878) od 18 maja rusza kolejny etap „odmrażania sportu”. Poniżej prezentujemy najważniejsze elementy.

UWAGA!!! Uprzejmie informujemy, że wznowienie szkolenia kadr wojewódzkich możliwe będzie dopiero po podpisaniu umowy pomiędzy Pomorską Federacją Sportu a Ministerstwem Sportu. Niestety wciąż czekamy na ten moment. Aktualnie możliwe jest finansowanie zadań szkoleniowych ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego.

Czytaj dalej

Epidemia COVID-19 wpływa na funkcjonowanie organizacji pozarządowych, również tych, które w ramach realizacji zadań publicznych organizują działania i aktywności sportowe. Z myślą o nich powstał “Program wsparcia doraźnego organizacji pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom COVID-19”. Jego celem jest jak najszybsze wsparcie organizacji wymagających pomocy, dlatego procedury przyznawania dotacji zostały uproszczone, a składane wnioski będą rozpatrywane na bieżąco.

Czytaj dalej

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy ustalone daty zawodów, które pierwotnie miały
odbyć się w innych terminach.

Terminy wydarzeń – w zależności od bieżącej sytuacji
epidemiologicznej – mogą ulec zmianie, a sposób przeprowadzenia
zawodów może być dostosowany do zaleceń instytucji nadrzędnych w tym
Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

4-5 września 2020, Biała Podlaska
37. PZLA Mistrzostwa Polski U23

11-13 września 2020, Radom
74. PZLA Mistrzostwa Polski U20

18-20 września 2020, Łódź
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

26 września 2020, Lublin
Finał Ekstraklasy PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski __

3-4 października 2020, Łódź
3. PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach i Wielobojach

10 października 2020, Białystok
Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20

Zapraszamy do szkoły lekkoatletycznej na Gdańskiej Żabiance!
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w lekkoatletycznej szkole sportowej na testy sprawnościowe. Szczegóły na stronie internetowej www.zssio.com.pl oraz w ulotkach podanych poniżej.
Zajęcia treningowe w szkole prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska w grupach ogólnorozwojowych, ukierunkowanych i specjalistycznych w wymiarze: 10-12 g./tyg.- szkoła podstawowa, 12-19g./tyg.-gimnazjum (III gimnazjum) oraz 19 g./tyg.-liceum.
Szkoła posiada basen, z którego lekkoatleci korzystają w wymiarze 2 godzin tygodniowo, boisko typu „Orlik”, siłownię, pełnowymiarową salę do gier, profesjonalną salę gimnastyczną jak również korzystamy z obiektów AWFiS Gdańsk (hala LA oraz stadion).
U nas połączysz naukę ze sportem bez zbędnych strat czasu na dojazdy na popołudniowe treningi. Od razu po zajęciach dydaktycznych rozpoczyna się trening. Dobra współpraca trenerów z nauczycielami przedmiotów szkolnych sprawia, że łączenie nauki z lekkoatletyką jest jeszcze łatwiejsze. Program edukacyjny nie różni się od programów w innych szkołach.
Istnieje możliwość uczestniczenia w zgrupowaniach szkoleniowych, a po uzyskaniu dobrych wyników sportowych również w obozach Zaplecza Kadry Narodowej POMORZE.
Serdecznie zapraszamy!!!

Doczekaliśmy się ! Można wreszcie przyjść na stadion i potrenować w małych grupach. Na początek dobre i to. Mam nadzieję, że w lipcu i sierpniu będziecie mogli wyjechać na obozy, aby przygotować się do Mistrzostw Polski. Chciałbym jednak przypomnieć, że wszystkich zawodników ZKN obowiązują Oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych na nowych (z 2020 roku) drukach, które znajdują się do pobrania w zakładce Szkolenie ZKN -> Informacje ogólne, osobno dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich. Oświadczenia przekażcie Trenerom, a Trenerów proszę o pilne przekazanie do Pani Joli Ciepłucha. Obowiązuje tylko wersja papierowa (oryginał).

Poniżej lista zawodników, których Oświadczenia jeszcze nie dotarły do PomOZLA.

Zawodnicy – brak Oświadczeń RODO

Mam nadzieję, że wkrótce będzie można też „normalnie” uaktualnić badania lekarskie sportowca, bo jak wiemy, beż ważnych badań nie można trenować i startować.

Powodzenia i do zobaczenia na zawodach

Jacek Sawicki

Koordynator ZKN