UŻYTKOWNICY ON-LINE 

Obrazek chwilowo niedostępny

Obrazek chwilowo niedostępny
ODWIEDZIŁO NAS

ARCHIWUM

Grudzień 2016
P W Ś C P S N
« Lis    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
goldwell

W sobotnich Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych rozegranych w Parku Baden-Powella w Łodzi złote medale zdobyli Sofia Ennaoui i Damian Rudnik (MKS Chojniczanka 1930 Chojnice).

Zawodniczki z roczników 1994-96 rywalizowały na dystansie 6 km, Sofia Ennaoui zwyciężyła w czasie 19:46 wyprzedzając o 9 sekund Katarzynę Rutkowską i o 1:40 Amelię Czerwińską, trzecią przed rokiem. Sylwia Ślęzak, ubiegłoroczna wicemistrzyni, zajęła czwarte miejsce.

Damian Rudnik, młodzieżowy mistrz Polski w biegu na 5000 m, pokonał dystans 8 km w czasie 24:42, Patryk Stypułkowski zdobył tytuł wicemistrzowski ze stratą dwóch sekund, Szymon Belgrau był trzeci (+0:08).

źródło: www.pzla.pl

Zbliżamy się do kolejnej edycji imprezy Mikołajkowej w Kartuzach. W tym roku wydarzenie to będzie miało wyjątkowy przebieg i odbędzie się pod znakiem Mikołajkowego Festiwalu Zdrowia! To jedyna tego typu impreza na Pomorzu w tym okresie.

Pomysłodawcy imprezy czyli nowo powstała Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino wspólnie łączy siły z Miastem Kartuzy, Kartuskim Centrum Kultury, klubem Amator Kiełpino oraz grupą Rowerowe Kaszuby i zapraszają wszystkich miłośników aktywności fizycznej oraz dobrej zabawy. Jednym z głównych parterów imprezy jest także powiat kartuski.

Czytaj dalej

Proszę o wypełnienie starannie odpowiedniej tabelki dla każdej kategorii.
Wynik przeliczyć na pkt. z tabel, które można pobrać  ze strony PZLA , (tabel lig w kategoriach junior młodszy, junior, senior.)
Niekompletne i błędne zgłoszenie będzie odsyłane do uzupełnienia.
Wypełnione zgłoszenia proszę wysyłać na podane w regulaminie dwa adresy mailowe.
Niniejszy regulamin został opracowany 16.09.2014 z późniejszymi zmianami.
Trenerzy biorą udział we współzawodnictwie w jednej kategorii, będą nagradzani tylko w jednej kategorii. Kategorie: junior młodszy i junior  oraz OPEN. Nie dotyczy to zawodników , którzy będą nagradzani w każdej z kategorii.

Regulamin

Tabela

W załączniku przesyłamy listę medalistów z kategorii młodzieżowych, prosimy o ich weryfikacje, ewentualne uzupełnienie i odesłanie ich do nas na adres:  sekretariat@pfsg.pl  w terminie do 3 listopada.

Lekka atletyka

Zwracam się z uprzejmą prośbą aby trenerzy klubowi zainteresowani badaniami ZKN 2016 zgłaszali swoje propozycje na załączonym druku do trenerów blokowych do dnia 08 listopada włącznie. Po weryfikacji przez w/w trenerów przedstawionych kandydatur lista zawodników zakwalifikowanych wraz z harmonogramem badań ukaże się w dniu 14 listopada b.r na stronie POMOZLA.

Druk

Uwaga trenerzy klubowi woj. pomorskiego.
Uprzejmie proszę zgłaszać do trenerów blokowych kandydatów do obowiązkowych badań diagnostycznych  zawodników do szkolenia w ramach ZKN – 2017r. Badania odbędą się w dniach 25-26 listopada b.r.(szczegółowy komunikat w terminie późniejszym) na AWFiS Gdańsk.