UŻYTKOWNICY ON-LINE 

Obrazek chwilowo niedostępny

Obrazek chwilowo niedostępny
ODWIEDZIŁO NAS

ARCHIWUM

Luty 2016
P W Ś C P S N
« Sty    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29  
goldwell_banner_a

Prosimy zawodników Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców, którzy przesłali skany oświadczeń  o dostarczanie oryginałów w jak najszybszym czasie do Biura Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki Al. Zwycięstwa 51 , 80-213 Gdańsk  lub będzie możliwość przekazania oświadczeń trenerom blokowym podczas Halowych Mistrzostw Okręgu Juniorów i Juniorów Młodszych  w Toruniu 30.01.2016

W związku z przyznaniem przez PZLA funkcji „Skauta” Zarząd POZLA oczekuje na oferty zainteresowanych osób z województwa pomorskiego. Prosimy w trybie pilnym maksymalnie do piątku 29.01 zgłosić akces do jednego z wiceprezesów i przedstawić wstępną  koncepcję, plan działań i dołączyć CV. W załączeniu zakres obowiązków przygotowany przez PZLA.

Zakres obowiązków Skauta

Trenerzy zawodników wstępnie wytypowanych do Zaplecza Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców na rok 2016 proszeni są o pilne przesyłanie skanów aktualnych badań lekarskich zawodników do trenera koordynatora Leszka Walczaka / lesiowu@tlen.pl/  oraz do trenera blokowego właściwego bloku:

sprint – trener Anna Sękowska /seki2@wp.pl/
wytrzymałość –  trener Zbigniew Rolbiecki /zbigniew_rolbiecki@wp.pl/
rzuty – Mirosław Piątek /mpiatek@awf.gda.pl/
skoki i wieloboje – Bogusław Dziąba /dziaba.boguslaw@gmail.com/
Propozycja Kadry

Angelika Cichocka zebrała najwięcej głosów naszych Czytelników. Pięściarz Tomasz Jabłoński otrzymał od kapituły tytuł Sportowca Roku 2015.
Swoje miejsca z poprzedniego głosowania powtórzyli Piotr Myszka i Mateusz Mika. Pierwszy z nich na igrzyskach w Rio de Janeiro miejsce już ma, drugi o nie walczy w turnieju kwalifikacyjnym w Berlinie. Wysokie czwarte miejsce zajął w naszym plebiscycie Patryk Dobek, klubowy kolega Cichockiej, który jest nadzieją polskich sprintów. Popularność windsurfingu potwierdza wysokie piąte miejsce Małgorzaty Białeckiej z SKŻ Hestia Sopot. Dobry występ polskich piłkarek ręcznych podczas grudniowych mistrzostw świata w Danii nie był bez znaczenia w przypadku wysokiego miejsca Moniki Kobylińskiej. Zawodniczka Vistalu Gdynia w głosowaniu Czytelników zajęła szóstą pozycję. Bardzo dawno w pierwszej „10” nie było rugbisty. Czy siódme miejsce Roberta Kwiatkowskiego z RC Lechia Gdańsk będzie początkiem nowej tradycji?