Get Adobe Flash player

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku

wszystkim składamy najlepsze życzenia pomyślności i radości w życiu prywatnym i zawodowym.

 Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki

swieta

Halowe Mistrzostwa Polski w Wielobojach 2015 – uprawnieni zawodnicy

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej PZLA została opublikowana lista zawodników (juniorów młodszych, juniorów oraz seniorów) uprawnionych do startu w Halowych Mistrzostwach Polski w Wielobojach 2015, które odbędą się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale 30 stycznia i 1 lutego.

Czytaj dalej

ZMIANA MIEJSCA ZJAZDU SPRAWOZDAWCZEGO POZLA (12.12.2014) Z KLUBU STUDENCKIEGO TRIATHLON NA HOTEL OPO. PIERWSZY TERMIN GODZINA 17.00, DRUGI TERMIN GODZINA 17.30.

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Podsumowanie sezonu Lekkoatletycznego 2014

Pomorski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Gdańsku serdecznie zaprasza zawodników , trenerów  i  sympatyków LA na podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2014. Spotkanie podsumowujące odbędzie się o godzinie  18,30 w dniu 12.12.2014r  w Klubie Studenckim TRIATHLON /dawny TROPS/ w Gdańsku – Oliwa  przy ulicy Czyżewskiego. Szczególnie gorąco zapraszamy laureatów w kategoriach młodzieżowych oraz wszystkich  medalistów Mistrzostw Polski :

Trenerzy

Bogusława Klimaszewska, Anna Sękowska, Mirosław Witek,  Henryk Michalski, Stanisław Stosik , Jarosław Ścigała, Leszek Walczak, Rafał Has, Paweł Piskulski, Paweł Andrzejczak

Zawodnicy młodzicy

Karol Sztylka, Michał Stosik, Mateusz Sprengel, Agnieszka Kulak, Beata Topka, Karolina Młot,

Juniorzy młodsi i juniorzy

Aleksandra Ostrowska, Paulina Borys, Klaudia Maruszewska, Michał Galikowski, Marek Wolski, Kukiełko Igor,  Marcelina Witek, Klaudia Gołąbek, Paulina Ligarska, Patryk Błaszczyk, Marcin Grudka, Damian Rudnik

młodzieżowcy

Marta Kąkol, Andżelika Przybylska, Syntia Ellward, Patryk Dobek, Andrzej Rogiewicz, Tomasz Grycko

 

Lista zawodników na zgrupowaniu w Gdańsku 8-16.12.2014 r.

Lista

Głosuj na Angelikę !

Rozpoczął się 62 Plebiscyt Sportowy ” Dziennika Bałtyckiego ” . Zapraszamy do głosowania na Halową Wicemistrzynię Świata – Angelikę Cichocką, która jest jedyną przedstawicielką LA w plebiscycie.

21. Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych, Samokow – 14.12.2014

Patryk Błaszczyk (LKS Jantar Ustka), Zbigniew Jost (KKL Rodło Kwidzyn), Tomasz Grycko (UKS Bliza Władysławowo) oraz Andrzej Rogiewicz (LKS Zantyr Sztum) znaleźli się w składzie reprezentacji Polski na 21 Mistrzostwa Europy.

Pełen skład dostępny TUTAJ

Konferencja szkoleniowo- kalendarzowa POZLA

Konferencja szkoleniowo – kalendarzowa POZLA rozpocznie się w piątek 5 grudnia 2014 o godzinie 17.00 w hotelu OPO Gdańsk.

86 Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych, Kraków – 29.11.2014

W kategorii młodzieżowej (8km) Tomasz Grycko (UKS Bliza Władysławowo) oraz Andrzej Rogiewicz (LKS Zantyr Sztum) zdobyli odpowiednio złoty i srebrny medal. Tomasz uzyskał czas 23:28 natomiast Andrzej 23:38.

Akademia Kids’ Athletics

Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku zaprasza  dzieci w wieku 5-6 lat na ruchowe zajęcia ogólnorozwojowe, o charakterze lekkoatletycznym.

Czytaj dalej

Konkurs Ministerstwa Sportu

konkurs

Pomorski Talent-Trener 2014

Pismo

Formularz

Tabela

Badania KNB

Wykaz zawodników

Pismo

Zaplecze Kadry Narodowej Juniorów i Młodzieżowców (blok rzutów), 27.11-30.11.2014 – Gdańsk

Powołanie

Informacja dotyczy wyjazdu Kadry Młodzików na zgrupowanie w Szklarskiej Porębie. Wyjazd nastąpi w dniu 15.11.2014r. , zbiórka na dworcu PKP w Gdyni i w Tczewie zgodnie z powołaniem. Uprzejmie prosi się o potwierdzenia miejsca wsiadania: emailowo na adres: markowicze@wp.pl.
W sprawie wpłaty za bilety kontaktować się z tr Markowicz Eugeniusz e-mail jak poprzednio lub telefoniczne 516 269 984. Jednocześnie informujemy, że bilety zostały zakupione dla całej grupy i rozliczenie ostateczne nastąpi w Szklarskiej Porębie – cena bilety w  relacji Gdynia Główna – Wrocław i dalej do Szklarskiej Porębie /43,47 + 16,06/ W razie dokonania przelewu za bilet na konto koniecznie zaznaczyć w tytule za kogo „wpłata na bilet – Kowalski Tadeusz” 
Strona 1 z 6712345...102030...Ostatnia »