UŻYTKOWNICY ON-LINE 

Obrazek chwilowo niedostępny

Obrazek chwilowo niedostępny
ODWIEDZIŁO NAS

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM

Lipiec 2017
P W Ś C P S N
« Cze    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
goldwell

Patryk Dobek (SKLA Sopot) zdobył złoty medal w biegu na 400 m pł. z czasem 49,53.

W biegu na 800 m Angelika Cichocka (SKLA Sopot) wywalczyła złoto z czasem 2:00,91

W skoku o tyczce Olga Frąckowiak (AZS-AWFiS Gdańsk) zdobyła brązowy medal pokonuj wysokość 4 metrów.

Cyprian Mrzygłód (KS AZS-AWFiS Gdańsk) Mistrzem Europy w rzucie oszczepem z nowym rekordem Polski U20 – 80,52

Karolina Urban (SKLA Sopot) zdobyła srebrny medal w rzucie dyskiem z rezultatem 53,88 m.

W dniu 26.07.2017 r. na stadionie AZS AWFiS w Gdańsku Oliwie odbędzie się mityng w skoku o tyczce dla K i M. Początek godzina 16.00. Zapisy przez biuro POZLA.

W pierwszym dniu mistrzostw Huber Chmielak (KS AZS-AWFiS Gdańsk) zdobył srebrny medal z rezultatem 79,35 m.

W damskim oszczepie srebro dla Klaudii Maruszewskiej (LKS Jantar Ustka) – 55,21 m.

Agnieszka Ellward (WKS Flota Gdynia) w chodzie na 5000 m zdobyła brązowy medal z czasem 23:12,09.

Łukasz Smolnicki (SKLA Sopot) zdobył srebrny medal w biegu rozstawnym 4×400 (bieg eliminacyjny) – 3:08.84

Klaudia Maruszewska (LKS Jantar Ustka) w rzucie oszczepem zajęła 10 miejsce – 55,11 m (eliminacje 55,77 m). Taki wynik na poprzednich mistrzostwach w 2015 roku dawał medal.

Aleksandra Grubba (KS AZS-AWFiS Gdańsk) w rzucie dyskiem zajęła 12 miejsce – 47,26 m ( eliminacje 50,91 m)

Paulina Ligarska (SKLA Sopot) w siedmioboju uzyskała 5585 punktów PB – 10 miejsce.

Przemysław Adamska (WKS FLota Gdynia) w biegu na 4×100 – 6 miejsce z czasem 40,11.

Grzegorz Ebel (MLKS Baszta Bytów) w biegu na 10 000 m – 17 pozycja z czasem 31:02.43

Pomorscy lekkoatleci po udanych startach podczas MŚ U18 w Nairobi przed uroczystą ceremonią zamknięcia.
Karolina Wejman (KL Gdynia) 7 m-ce w skoku o tyczce, Maria Szramiak (AML Słupsk) 7 m-ce w rzucie oszczepem, Szymon Kreft (LKS Ziemi Puckiej Puck) 10 m-ce w biegu na 200 m.

Prosimy przedstawicieli klubów niżej wymienionych klubów o natychmiastowe zgłaszanie i potwierdzanie udziału zawodników w OOM w Warszawie zgodnie z obowiązującym regulaminem do Jarosława Ścigały- zsborzytuchom@vp.pl. Listy uprawnionych zawodników na stronie pzla-statystyki minima OOM. Dodatkowo prosimy o podanie numerów PESEL, wzrostu , wagi i rozmiaru koszulki.
LLKS Ziemii Kociewskiej Skórcz- ( Krzyżanowski, Dubiella, Wrzałkowska, Klein, Mania)
AZS-AWFiS Gdańsk- (Czarnecka, Sudoł, Grzeszkowiak)
Zorza Gdynia( Kowalski)
LKS Jantar Ustka( Słomka)
Flota Gdynia ( Koller)

Radosław Jankowski (MLKS Baszta Bytów) w biegu na 5000m zdobył medal srebrny z czasem 15:00,55.

W skoku o tyczce Patryk Baran (MKS Sambor Tczew) zdobył złoty medal pokonując wysokość 4,60 m.

W skoku wzwyż Adrian Kordoński (LKS Fenix Słupsk) zdobył brązowy medal skacząc 2,07 m.

W rzucie dyskiem złoto dla Karoliny Urban (SKLA Sopot) – 50,31 m. Brązowy medal dla Agnieszki Kulak (LKS Jantar Ustka) – 46,60 m.

Beata Topka (ULKS Talex Borzytuchom) w biegu na 1500 m wywalczyła złoty medal z czasem 4:26,69. Weronika Lizakowska (KUKS Remus Kościerzyna) zdobyła srebro z czasem 4:28,83.