UŻYTKOWNICY ON-LINE 

Obrazek chwilowo niedostępny

Obrazek chwilowo niedostępny
ODWIEDZIŁO NAS

lekkoatletyka_dla_kazdego_logo

ARCHIWUM

Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
goldwell

Zawody Akademii Tyczki odbędą się w dniu 23.02.2018 roku na hali AWFiS

godzina 16.00 – wysokość 280

godzina 17.40 – wysokość od 180cm

opłata startowa wynosi 20 zł od startu.

Zgłoszenia na miejscu 30 min. przed zawodami

Prosimy trenerów i kluby o zapoznanie się z zestawieniem medalowym z Mistrzostw Polski oraz imprez międzynarodowych z sezonu 2017.
Wszelkie uwagi lub braki prosimy kierować mailowo na adres pomozla@pzla.pl

Angelika Cichocka (SKLA Sopot) złoty medal w biegu na 800m – 2:04,81

Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot) złoty medal w biegu na 200 m – 23,12 PB

Patryk Baran (niestowarzyszony) złoty medal w siedmioboju z dorobkiem 5661 pkt PB.

Norbert Kański (AZS-AWFiS Gdańsk) brązowy medal w skoku w dal – 7,41 m.

Przemysław Adamski (WKS Flota Gdynia) brązowy medal w biegu na 200 m – 21,58 PB

Agnieszka Ellward (WKS Flota Gdynia) brązowy medal na 3000 m chód z czasem 13:07,68 PB

Paulina Borys (SKLA Sopot) brązowy medal w skoku wzwyż – 1,82 m.

 

 

Agnieszka Kaszuba (KL Gdynia) ex aequo z Kamilą Przybyłą (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) zdobyła złoty medal w skoku o tyczce 4,20 m. Olga Frąckowiak (AZS-AWFiS Gdańsk) wywalczyła brąz z rezultatem 4,10 m.

W pięcioboju Paulina Ligarka (SKLA Sopot) wywalczyła brązowy medal z nowym rekordem życiowym 4011 pkt.

Angelika Cichocka (SKLA Sopot) z czasem 2:00,70 wypełniła minimum na HMŚ w biegu na 800 rozgrywanym wczoraj w Liévin.

Podczas tego samego mityngu Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot) z czasem 37,07 została pobiła nieoficjalny rekord Polski w biegu na 300 m.

Medaliści trzeciego dnia

Złoty medal

Olimpia Breza (KUKS Remus Kościerzyna) 2000 m U18 – 6:26,26

Medal srebrny

Alicja Stój (SKLA Sopot) 600m U18 – 1:32,65 PB

Filip Ostrowski (KKL Rodło Kwidzyn) 1000 m U18 – 2:30,59 PB

Szymon Kreft (LKS Ziemi Puckiej Puck) 200 m U20 – 21,82

Julia Dias (GKS Żukowo) 3000 m U20 – 10:00,63

Tomasz Kurowski (GKS Cartusia Kartuzy) 3000 m U20 – 8:22,03

Medal brązowy

Jakub Giedrewicz (LKS Fenix Słupsk) pchnięcie kulą U18 – 16,92

 

Medaliści drugiego dnia

Medal złoty

Marcin Kowalski (GKS Żukowo) 2000 m U18 – 5:40,21

Beata Topka (ULKS Talex Borzytuchom) 1500 m U20 – 4:22,48

Medal srebrny

Dominik Senk (AZS-AWFiS Gdańsk) – skok o tyczce U18 – 4,35 PB

Medal brązowy

Weronika Lewna (LKS Fenix Słupsk) 1000 m U18 – 2:54,56 PB

Medaliści pierwszego dnia

Medal złoty

Zuzanna Drygalska (CMKL Człuchów) chód 3000 m U20 – 14:11,10 PB

Medal srebrny

Karolina Wejman (KL Gdynia) skok o tyczne U18 – 3,90 PB

Medal brązowy

Dominika Kolterman (SKLA Sopot) pięciobój U20 – 3253 pkt.

 

Anna Kiełbasińska (SKLA Sopot) podczas dzisiejszego mityngu w Spale ustanowiła nowy rekord życiowy w biegu na 60 m – 7,23

Angelika Cichocka (SKLA Sopot) 3.02.2018 w niemieckim Karlsruhe wypełniła minimum w biegu na 1500 m – 4,09:58

W dniach 29.01-09.02.2018r
Biuro POZLA
będzie nieczynne